פינות אוכל מודרניות

פינות אוכל מודרניות

פינות אוכל היו ויהיו תמיד כמרכז הבית. מקום לאכול בו, כן, אך גם מקום לשוחח ולהירגע בו. במיוחד מאז שחדרה הקורונה לחיינו, פינות אוכל חזרו למלא תפקיד חיוני כמקום שבו כולם מתאספים בסוף היום כדי לדבר ולהירגע, תוך כדי חיבור לשיחה טובה עם אוכל טוב. בין אם פינת האוכל שלכם היא חלל לארח אורחים ובין אם פינת האוכל שלכם היא יותר חלל רב תכליתי – משרד במהלך היום, או חדר משחקים לילדים – עם כמה אפשרויות עיצוב חכמות וחשיבה יצירתית, פינת האוכל יכולה להפוך לזירת ערבים בלתי נשכחים עם משפחה וחברים לאורך זמן רב. לכן, תמשיכו לעקוב אחרינו במאמר זה, ולבחון היטב את הטיפים שנציג לפניכם את כל העולם שסובב סביב פינות אוכל.

האם צריך להחליט איזה ריהוט יהיה באותן פינות אוכל?

בין אם אתם משפצים חלל קיים, ובין אם אתם יוצרים פינות אוכל מאפס, אלו הם הרהיטים שאתם יכולים להשקיע בהם –

  • שולחן פינת אוכל – בוודאי שתרצו לחשוב מהם שולחנות פינת אוכל בסגנון ואילו סוגי שולחנות אוכל עונים על הצרכים והטעמים שלכם. ובפסקה הבאה נרחיב על הנושא.
  • כסאות לפינת אוכל – אולי תרצו להשקיע בכיסאות אוכל חדשים שיתאימו לשולחן פינת האוכל החדש שלכם, אך אם אתם מעדיפים לדבוק בסידורי הישיבה הקיימים, תשקלו כיצד תוכלו לרפד מחדש כסאות לפינת אוכל כדי להעניק להם חיים חדשים.
  • שולחן, קונסולה או ארון – אם החלל שלכם גדול מספיק, שולחן, שולחן קונסולה או ארון צד מדי פעם יכולים לספק שטח אחסון ותצוגה נוספים. במיוחד אם פינת האוכל שלכם משמשת גם כמשרד, תרצו איפה להחביא חומרי עבודה בסוף היום.
  • מראות – בחללים קטנים יותר, מראות יוצרות אשליה של יותר מרחב, ומקפיצות אור מסביב. בנוסף לכך, הן נראות יפה בערבים עם אור נרות.
  • ריהוט מצויד – לבסוף, למה לא לשקול ריהוט מצויד? ריהוט בהזמנה אישית הוא אופציה מושלמת אם אתם רוצים במשהו שונה לגמרי, אשר מעוצב בהתאם להעדפות הסגנון הייחודיות שלכם.

מה כדאי שתדעו על בחירת שולחן עבור פינות אוכל?

שולחן אוכל, עבור פינות אוכל, הוא השקעה גדולה. סביר להניח שאתם מחפשים משהו שישרת אתכם נאמנה זמן רב – ואפילו משהו שניתן להעביר כמורשת למשפחה. שולחן פינות האוכל הוא גם נקודת המוקד של החלל והיצירה שסביבו תבסס את שאר החלל.